OLDU DA BİTTİ MAŞALLAH

: 19 Ağustos 2017 - 02:47 1165 okunma
Silivri’de Piyata Cafe Pub ve Restaurant işletme sahibi Aydın ve Havva Topçu çiftinin biricik oğulları,Kutay Osman Topçu erkekliğe ilk adımını attı.

 

    Silivri Kale Park Sosyal Tesislerinde dün gece, Kutay Osman Topçu’nun  sünnet düğünü yapıldı. Aydın ve Havva çifti misafirlerini kapıda karşıladılar. Kutay Osman görkemli bir şekilde tahtı ile alanda dolaştırılarak gelen misafirleri selamladı.Müzik eşliğinde,Anne ve babasıyla beraber pastasını kesti.

     Gecenin ilk dansını annesi Havva Topçu ile babası Aydın Topçu yaptılar.Gece ikramlar ve müzik eşliğinde son buldu.

    Sünnet Düğününe; Silivri eski Belediye Başkanı Selami Değirmenci,CHP Silivri Kadın Kolları Başkanı Elif Yılmazer ve ailesi, Esnaf Odası Başkanı Nuray Koçer ve eşi,Silivri Spor Kulübü Başkanı Akgün Duru,Silivri Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Elif Bilici, Silivri Güreş Ağası Çetin Ceylan,Silivri Alibey Spor Kulübü Başkanı Ali Tonta,Emniyet Müdürü Atalay İşçan ve eşi,Belediye personeli,Basın ve davetliler katıldı.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014