BAŞKAN IŞIKLAR 80 ÇOCUĞU SÜNNET ETTİRDİ

: 26 Temmuz 2018 - 14:52 1193 okunma
Silivri Belediyesi Toplu Sünnet organizasyonuyla bu yıl da ihtiyaç sahibi olan ailelerin çocuklarını sünnet ettirdi. Aileleriyle Edirne’ye geziye götürülen çocuklar için, 2 Ağustos’ta Sünnet Şöleni düzenlenecek.

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, düzenlediği Toplu Sünnet organizasyonuyla geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi olan ailelerin çocuklarını sünnet ettirdi. Gelen başvurular sonucunda toplam 80 ailenin çocuğu kayıt altına alınarak, erkekliğe ilk adımlarını atmaları sağlandı. Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen organizasyon kapsamında sünnet olan çocuklar, aileleriyle birlikte Edirne’ye geziye götürüldü. Meriç Nehri kenarında yenen öğle yemeğinin ardından, Selimiye Camisi ziyaret edildi.

CUMA NAMAZI SONRASI MEVLİT OKUTULACAK

Sünnet olan çocuklar için, 27 Temmuz Cuma Günü Piri Mehmet Paşa Camisi’nde Cuma namazının ardından mevlit okutulacak.

ŞÖLEN 2 AĞUSTOS’TA

2 Ağustos Perşembe Günü akşamı ise Kale Park Tesisleri’nde 80 çocuk için Sünnet Şöleni düzenlenecek. Program 19.30 itibariyle başlayacak.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014