SAĞLIK HİZMETİNE, HAYIRSEVERLERİN DESTEĞİ

: 1 Mayıs 2019 - 00:42 1274 okunma
Silivri Devlet Hastanesi, Selimpaşa Ek Hizmet Binası yenilenerek, törenle açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa; İstanbul  AK Parti Milletvekili Tülay Kaynarca,İstanbul MHP  Milletvekili Hayati Arkaz,İl Sağlık Müdürü Prof .Dr. Kemal Memişoğlu, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterleri Doç. Dr. Mehmet Emin Kalkan, Ak Parti Silivri  İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, BBP İlçe Başkanı Ramiz Aksu, Silivri Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Solak, Silivri İlçe Emniyet Müdürü Taner Ertürk, İlçe Jandarma Komutanı Güngör Kırarslan,İlçe Sağlık Müdürü Hasan İpekoğlu,SİAD Başkanı Hakan Kocabaş ve bir çok sağlık çalışanı katıldı.

Program sunumunu, Devlet Hastanesi Kalite Yönetim Direktörü Tülay Tekeş yaptı.Tekeş yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi verdi.

Silivri Devlet Hastanesi Başhekimi Fatih Velibeyoğlu konuşmasında şunları söyledi; 1982 yılında kurulduğu günden itibaren zamanın ihtiyaç ve imkanlarına göre şekillenerek devamlı gelişen,  değişen hastanemiz bugün sağlık alanında önemli hizmetlere imza atan nitelikli insan gücünü ve tecrübesini bünyesinde barındıran, Sağlık bakanlığımızın vizyon ve hedefleri doğrultusunda hasta ve çalışanlarının ihtiyaçlarına önem veren yönetim anlayışıyla hizmet rolündeki hastaneler içerisinde önemli konuma ulaşmıştır.

Eski bir yeri düzeltmenin yeniden yapmaya göre zorluklarını tüm bu çalışmalarımız sırasında yaşadık. Müdürlüğümüz ve başkanlığımızın desteği, bağışçılarımızın maddi ve teknik anlamda destekleri ve teknik ekibimizin gece geç saatlere kadar özverili  çalışması sonucunda şükürler olsun, alanlarımızı bu hale getirdik. 6 Bölgede öncü konumda olan bir hastaneyiz.

Bu çalışmalarımız sırasında maddi ve teknik destekte bulunan bağışçılarımıza desteklerinden ötürü hastane yönetimi olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kurum olarak, hedefimiz elimizdeki imkanları en verimli şekilde kullanarak güvenli sağlık hizmeti verirken, bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip eden, bunları hastanemize kazandıran, kendi branşında çağdaş bilgilerle donanımlı ve nitelikli uzman hekim ve sağlık personeli ile profesyonel sağlık standartlarında sağlık hizmeti vermektir.

Yanımızda olan, destek veren başta İl Sağlık Müdürümüze ve Başkanlığımıza, Bağışçılarımıza, bizimle beraber yürüyen çalışma arkadaşlarıma hastane yönetimi adına teşekkür eder, saygılar sunarım.

Açılışta söz alan Büyükçekmece ADSM Başhekimi ve Selimpaşa Ek Hizmet Binası Sorumlusu Esma Özeroğlu duygu ve düşüncelerini paylaştı.

İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu yaptığı konuşmasında ;2002-2019 yılları arasında sağlıkta ülkemiz ciddi mesafeler kat etti. AK Parti döneminde sağlıkta dönüşüm değil, mucizeye imza atıldı. Memişoğlu, Silivri Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Fatih Velibeyoğlu,Selimpaşa Ek Hizmet Binası Başhekimi Esma Özeroğlu ve diğer tüm sağlık çalışanlarını emeklerinden dolayı kutlarım. Hayırseverlere destekleri için teşekkür ederim.

Programda; İstanbul AK Parti Milletvekili Tülay Kaynarca ve İstanbul MHP Milletvekili Hayati Arkaz’da söz aldıktan sonra hayırseverlere plaketleri takdim edildi. Maddi katkı sunan Şevket Kotil, Rıza Oturak, Eyüp Bayburtlu, Salih Yazıcı, Hüseyin Kapısız, Hüsnü Sağlam, Davut Memiş, Ramazan Yaman, Sedat Kurtuluş, Tolga Çelik’e hayırseverlere plaketleri takdim edildi. Program kokteyl ve günün anısına fotoğraf çekimi ile son buldu.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014