SERENE TIP MERKEZİ, ARTIK VENİ VİDİ GÖZ ADI ALTINDA HİZMET VERECEK

: 20 Mart 2014 - 00:31 2234 okunma
Veni Vidi Göz İstanbul Tıp Merkezi, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın ve protokolün katılımıyla, 19 Mart Çarşamba günü Silivri halkının hizmetine girdi.


“Herkes için göz sağlığı” mottosuyla yola çıkan ve Türkiye’nin ilk özel göz cerrahi merkezi olma özelliğini taşıyan Veni Vidi Göz, Silivri’nin en önemli tıp merkezlerinden biri olan Serene Tıp Merkezi’ni bünyesine kattı.

İstanbul’da ve Büyükşehirlerdeki merkezlerde sağladığı iyi ve kaliteli sağlık hizmetiyle adından söz ettiren Veni Vidi Göz, yeni merkezi Veni Vidi Göz İstanbul Tıp Merkezi’ni, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar ve protokolün katılımıyla, 19 Mart Çarşamba günü acılışını gerçekleştirdi.

Açılış konuşmasını yapan, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, “Bu kadar büyük bir sağlık kuruluşunun, Silivri’nin en önemli sağlık merkezlerinden biri olan Serene Tıp Merkezi’ni bünyesine katarak, Silivrililere daha iyi hizmet verme çabası için Veni Vidi Göz Yönetimine teşekkür ediyorum” dedi. Silivrililere A’dan Z’ye üst düzey göz sağlığı hizmeti vermek adına açılan, Veni Vidi Göz İstanbul Tıp Merkezi’nin İstanbul’un çeşitli semtlerinde, Ankara’da ve Sakarya’da olmak üzere 7 şubesi bulunuyor.

Açılışta söz alan Veni Vidi Göz Genel Müdürü İbrahim Bayraktaroğlu: “Sağlık alanında doldurduğumuz 15. yılın verdiği haklı gurur ile Silivrililerin sağlığını güvencemiz altına alıyoruz.

Amacımız Veni Vidi Göz İstanbul Tıp Merkezi’mizde 20 kişilik medikal kadromuz ve 8 uzman doktorumuz ile Silivri ve Trakya’daki vatandaşlarımıza göz sağlığı, dahiliye, çocuk sağlığı ve radyoloji alanındaki en güncel tedavi olanaklarını sunmaktır” açıklamalarında bulundu. Bu özel günde, açılışa katılan protokol üyelerinin göz muayeneleri de yapıldı.

Veni Vidi Göz İstanbul Tıp Merkezi Hakkında;
Haftada 6 gün 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet veren Veni Vidi Göz İstanbul Tıp Merkezi’nin göz bölümünde tüm tetkik ve tedaviler uygulanabiliyor.

Göz hastalıkları alanında Silivrililerin yakından tanıdığı Op. Dr. Burak Aydın ve Op. Dr. Fatih Kenar’ın bulunduğu Veni Vidi Göz İstanbul Tıp Merkezi’nde, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları branşında Uzm. Dr. Şenay Acar Karaarslan, İç Hastalıkları branşında Uzm. Dr. Birkan Gürses ve Radyoloji branşında ise Dr. Osman Genç Silivrililere hizmet veriyor.

Veni Vidi Göz İstanbul Tıp Merkezi’nde yapılan cerrahi operasyonlar ise şu şekildedir:
Fako, piterjium, intravitrealenjeksiyon, kapakta kitle, pitoz ve şalazyon.
 

 


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014