VERGİ ARACI SİLİVRİLİLERİN AYAĞINA ULAŞIYOR

: 18 Mayıs 2020 - 00:27 94 okunma
Silivri Belediyesi, koronavirüs salgın hastalığı nedeniyle belediye hizmet binasına gelemeyen vatandaşlara vergi ödemelerinde kolaylık sağlamak amacıyla “Mobil Vergi Aracı” hazırladı.

Silivri Belediyesi, koronavirüs (Covid-19) salgın hastalığı nedeniyle vergi ödemelerine yönelik işlemlerini yapamayan vatandaşların ayağına gidiyor. Bilgi İşlem Müdürlüğü ekiplerince hazırlanan “Mobil Vergi Aracı” ile mahallelerde yaşayan vatandaşlara mobil vezne ulaştırılmaya başlandı. Belediye hizmet binasına gelemeyen Silivrililer, Emlak, Çevre Temizlik, İlan ve Reklam Vergisi gibi ödemelerini bu araç aracılığı ile yapabiliyor. Aynı gün iki mahalleyi ziyaret eden mobil vergi aracı, saat 10.00- 12.00 ile 13.00-15.00 arasında hizmet veriyor. 12 Mayıs’ta başlayan çalışmalar kapsamında Ortaköy, Kadıköy ve Gazitepe mahallelerinde işlemler tamamlanırken, 14 Mayıs’ta ise Akören ve Bekirli mahallelerinde ödemeler gerçekleştiriliyor.

MOBİL VERGİ ARACI GÜZERGAHI;

15 Mayıs Cuma/ Kurfallı- Fener Mahallesi

20 Mayıs Çarşamba/ Danamandıra- Sayalar Mahallesi

21 Mayıs Perşembe/ Çayırdere- Beyciler Mahllesiü

22 Mayıs Cuma/ Yolçatı- Çeltik Mahallesi

27 Mayıs Çarşamba/ Büyüksinekli- Küçüksinekli Mahallesi

28 Mayıs Perşembe/ Büyükkılıçlı- Seymen Mahallesi

29 Mayıs Cuma/ Alipaşa- Küçükkılıçlı Mahallesi


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014