Bozoğlu, Rabbim bu gecede yapacağımız dualarımızı hayırlı olanlardan eylesin.

: 20 Mayıs 2020 - 00:00 135 okunma
AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu Kadir gecesi münasebetiyle yazılı bir kutlama mesajı yayımladı. Mesajı şöyle;

Kıymetli Hemşerilerim ,

Pek çok hayır ve bereketi bünyesinde barındıran, manevi haz ve coşkunun doruğa ulaştığı Ramazan ayının son günlerine yaklaşmanın hüznünü taşırken, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'ni idrak etmenin coşku ve heyecanını yaşıyoruz.

Kadir Gecesi, âlemlere rahmet olarak gönderilen Kur'an-ı Kerim'in yeryüzüne indirildiği gün olması bakımından kutsal bir öneme sahiptir. Onun için bu mübarek gecenin hepimizin kalplerine, gönül dünyalarımıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını, hepimize neşe, huzur ve sağlık getirmesini temenni ediyorum.

Ramazan ayını on bir ayın örneği ve sultanı kılan Rabbimiz, Kadir gecesini de Ramazan'ın kalbi ve kıymetlisi kılmıştır.

Kur'an-ı Kerim'de bu geceye müstakil bir sure tahsis eden yüce Rabbimiz, gecenin değerini de bizzat surede haber vermiştir. İslam alemi için gecelerin en feyizlisi ve en bereketlisi olan Kadir Gecesi'nin rahmet ve bereketinden yararlanmayı Rabbim bizlere nasip etsin.

Rabbim bu gecede yapacağımız dualarımızı hayırlı olanlardan eylesin.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Silivrili hemşehrilerimin Kadir Gecesi'ni tebrik ediyor; bu gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.

Allah'a emanet olun.

 

Ak Parti Silivri İlçe Başkanı

Mutlu Bozoğlu


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014