Bek; Hain kalkışma, Türk milletinin esareti ve demokrasimizin hançerlenme sine yönelik bir eylemdir .

: 15 Temmuz 2020 - 02:34 95 okunma
Silivri İYİ Parti İlçe Başkanı A.Refik Bek,15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir basın açıklaması yayımladı. Basın açıklaması şöyle;

 

     15 Temmuz 2016 tarihinde, devlet kurumları içinde aldıkları tavizler neticesinde yapılanma fırsatı bulan ve özellikle TSK ve polis teşkilatı içinde kumpas ve sözde davalar neticesinde komuta ve idare makamlarına kadar sinsice sızan fetö terör örgütü, Devletimize, milletimize ve demokrasimize karşı hain bir darbe teşebbüsünde bulunmuş ve bu kalkışma, milletimizin topyekûn birlikteliği, dayanışması  kararlılığı ve cesaretiyle bertaraf edilmiştir.

Bu kalkışma ya cesaret eden hain Feto terör örgütünün bir çok kuruma sızmış kadroları büyük bir titizlikle açığa çıkartılıp ,gerekli yargılama ve bertaraf edilme işlemleri yapılmış olmasına rağmen siyaset yapılanması ve unsurları halen açığa çıkarılmamıştır.

Bu hain örgütün siyasal yapılanmasının ivedilikle üzerine gidilmesi ve bir an önce deşifre edilmesi gerekmektedir.

İYİ parti meclis grubu ve partimiz bu konuda önergeler ve açıklamalarla elinden geldiğince bu problemi halkımıza anlatmaya devam edecektir. Fetö terör örgütünün siyasi kanadı ve bağlantılarının deşifre edilip hakkettikleri  yargılanmalar ile bertaraf edilmesi demokrasimiz ve devletimizin bekası için elzemdir. İYİ parti olarak devletimize, milletimize ,cumhuriyetimize ve demokrasimize kast eden feto terör örgütü, PKK ve diğer bölücü örgütlere karşı asla geçit vermeyeceğimizi ve bu örgütlerin çökertilmesinin Türk milletine karşı asli sorumluluklarımızdan birisi olduğunu, bu konuda üstümüze düşen görevin bilincinde olduğumuzu ve bu sorumluluğumuzun gereklerini yerine getirmeye devam edeceğiz.

15 Temmuz 2016 tarihindeki hain kalkışma, Türk milletinin esareti ve demokrasimizin hançerlenmesine yönelik bir eylemdir .

15 Temmuz 2016’ daki hain kalkışmaya karşı vücutlarını siper eden şehitlerimizi rahmetle yad ediyor, Gazilerimize  sağlık ve şifalar diliyoruz.

Ahmet Refik BEK          

 İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014