CHP SİLİVRİ BAYRAMIN SON GÜNÜ DE HEMŞEHRİLERLE BİR ARADAYDI

: 5 Ağustos 2020 - 01:18 75 okunma
Silivri CHP İlçe Başkanlığı Arife günüden bu yana sürdürdüğü bayramlaşma ziyaretlerine Mahalle ziyaretlerini ekleyerek bayramın son gününde de vatandaşla bir araya geldi.

Bayramın 4. gününde de Büyükçavuşlu, Değirmenköy, Çanta ve Gümüşyaka Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek bayramları kutlandı.

İlçe Başkanı Berker Esen, İlçe Yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları ve Yöneticileri, Halk-Lis Üyeleri ve partililer bugün, Büyükçavuşlu,  Değirmenköy, Çanta ve Gümüşyaka Mahallelerindeydi.  Vatandaşla bir araya gelerek bayramlarını kutlayan Başkan Esen ve partililer, esnafla, üreticiyle sohbet ederek, sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Bayramın 3. ve 4. günü bizleri misafir eden tüm  hemşerilerimize ve Mahalle muhtarlarımıza teşekkür ederiz. Biz birlikte güçlüyüz ve birlikte başaracağız!


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014