İBB’NİN SIĞIR SÜT YEMİ DESTEĞİ BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR.

: 6 Haziran 2021 - 13:54 277 okunma
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından büyükbaş hayvan besleyen süt üreticilerine "Sığır Süt Yemi Desteği" hibesinde bulunulacaktır. İlçe Başkanımız Berker Esen; İBB Meclis Üyemiz Melih Yıldız ile birlikte İstanbul İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’ne ziyarette bulunarak, birlik yetkililerinden destekler ve başvurular hakkında bilgi aldı.

✅ Tarım ve Orman Bakanlığından alınan “İşletme Kayıt Belgesi” bulunan ve İstanbul İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğine üye olan işletmelere sığır süt yemi desteği verilecektir.

Diğer şartlar ise;

📌 Üretici işletmeleri kesinlikle İlçe Tarım Müdürlüğü’ne kayıtlı olmalıdır.

📌 İşletmede en az 5 (beş) "Büyükbaş Sağmal İnek" olmalıdır.

📌 "Sığır Süt Yemi Desteği" İstanbul İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği üyelerine veya üye olacak yetiştirici üyelere verilecektir.

📌 Birliğin eski üyeleri sadece İlçe Tarım Müdürlüğünden, İşletme Tescil Belgesi ve Hayvan Kayıt Listesi alıp birliğe giderek tekrar üyeliklerini aktif hale getirebilirler.

18 Haziran’a kadar başvurularınızı Veteriner Hizmetleri Müdürlüğü’ne web sitesi üzerinden de yapabilirsiniz. ⤵️

gida.ibb.istanbul

☎️ Detaylı bilgi için 0537 659 52 27

#Teşekkürler İBB

#Çalışıyoruz Kazanacağız

#İBB Çalışıyor Silivri Güzelleşiyor


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014