BAŞKAN YILMAZ PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

: 30 Nisan 2022 - 00:49 55 okunma
Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde belediye personeli ile bayramlaşan Başkan Yılmaz, “Daha güzel günlerde daha güzel çalışmalarda sizlerle birlikte olacağımızı ifade ederek, her birinizin ve ailelerinizin Ramazan Bayramını şimdiden tebrik ediyorum.” dedi.

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde belediye personelleri ile bir araya gelerek bayramlarını kutladı. Silivri Belediye Binası önünde gerçekleşen bayramlaşma merasimine; başkan yardımcıları, birim amirleri ve tüm çalışanlar katıldı. Silivri Belediyesi olarak ortak ve organize bir çalışma ile hareket ettiklerini vurgulayan Başkan Yılmaz, “Ramazan ayı boyunca yoğun bir çalışma dönemi geçirdik. Her mahalle ve köyümüzde iftar sofraları kurduk. İhtiyaç sahibi ailelerimize destek olmak adına kapı kapı gezerek gıda yardımları yaptık. Evlerinde yemek yapma imkânı olmayan yaş almış büyüklerimize her akşam sıcak yemek götürdük. Hepinize emekleriniz ve çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Ortak ve organize hareket ederek çok güzel çalışmalara hep beraber imza atıyoruz. Silivri Belediyesi her geçen gün beraber hareket etme kabiliyetini artırıyor. İnşallah daha güzel günlerde daha güzel çalışmalarda sizlerle birlikte olacağımızı ifade etmek istiyorum. Her birinizin ve ailelerinizin ayrı ayrı Ramazan Bayramını şimdiden tebrik ediyorum.” dedi. Bayramlaşma merasimi günün anısına çekilen fotoğrafların ardından sona erdi.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014