Aksu; Silivri’de varlığımızı daha çok hissettireceğiz

: 14 Ekim 2019 - 13:38 162 okunma
Büyük Birlik Partisi Silivri İlçe Başkanlığı, Kadın kolları tarafından Şölen Restoran’da kahvaltılı toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda İlçe Başkanı Ramiz Aksu yaptığı konuşmasında şunları söyledi;

Büyük Birlik Partisi Silivri  İlçe Başkanlığı, Kadın kollarımızın düzenlediği kahvaltılı toplantımıza  hoş geldiniz.

Büyük Birlik Partisi olarak Silivri’mizde, yaklaşan ilçe kongresi sürecinde, kadın kollarımızın oluşumunda, diğer partilerde olduğu gibi, BBP olarak da önem veriyoruz. Silivri’mizde kadınlara yönelik kayıt ve çalışmaları Silivri geneline yaymayı düşünüyoruz. BBP iki, üç yıldan bu  yana, kadın kolları oluşum ve çalışmaları var. İl ve ilçeler bazında çalışmalar yapıyoruz. Silivri’de artık BBP kadın kolları oluşumunu hayata geçirmiş oluyoruz. BBP olarak bizi diğer partilerden ayıran özelliğimiz, biz hiçbir zaman Büyük Birlik partisi diğer partiler gibi partim, ben, ondan sonra  milletim, vatanım anlayışı değil de, BBP, ilk önce devletimiz, milletimiz, bayrağımız, ezanımız diyerek, ondan sonra partim ve ben diyerek Silivri’mizde de aynı anlayışla,  bunları parti olarak gerçekleştiriyoruz. Seçim süreçlerini hatırlıyoruz. Bu çalışmalarımızı partililerimiz biliyorlar. Bundan sonra aynı anlayışla olmak kaydıyla, geçtiğimiz seçimde Milli ittifakın içinde dahil olduğumuz için, milli ittifaka destek verdiğimiz için, partimize gölge düşmesin diye talepleri durdurmuştuk, beklemeye almıştık. Yaklaşan kongre sürecimizde partimize üye kayıtları başlamıştır. Yaklaşık üye kayıtlarımız 1700 kişinin üzerine çıktı. Önümüzdeki dönemde çalışmalarımızda, Alperen ocaklarına, yönetim kurulu üyelerimize, kadın kollarımıza yemekler düzenleyeceğiz. Bundan sonra çalışmalarımızla, Silivri’de varlığımızı daha da çok hissettireceğiz. Silivri’de siyaseti yakından takip edip, ibretle izliyorum. Öyle ülkücüler türedi ki, ben bile hayret ediyorum. Ben kendimi başka tarafa mı koymam gerektiğini düşünüyorum. Biz ülkücülüğün, Alperençiliğin ne olduğunu biliyoruz. Ben 87 yılında Alperen ocaklarında siyaset hayatına atıldım. O tarihlerden itibaren, ülkü ocakları, nizami alem alperen ocakları, aynı zamanda partinin ilçe başkan yardımcılıkları, ülkü ocakları başkanlığı, bu süreçlerden geçerek, bu güne geldik. Kendini ülkücü addeden kardeşlerime de bir şey söylemek istiyorum. Ben 16 yaşında ülkü ocaklarına girdim. Aynı zamanda askerliğimi de doğuda bizzat askerliğimi terörle mücadeleye katılarak, Afrin’e, musul’a buralara girerek yaptım.1991yıllında buradan polis açığı vardı, ben polislik yaptım. Bir süre sonra da ayrıldım. Ben ülkücülük dedin mi, ben bunu savaşarak da yapmışım, aynı zamanda 36 tane atlayışım var,ben paraşüt eğitmeniyim.  Beni insanlarımız tanımıyor. Biz sözde ülkücülükten bahsetmiyoruz. Bunları insanlarımız bizi tanısınlar, nasıl bir mücadelenin içinde olduğumuzu bilsinler diye anlattım.

Barış pınarı harekatında devletimizin, askerimizin, ordumuzun, milletimizin yanındayız. Sonuna kadar destekçisiyiz. Büyük Birlik Partisi olarak görev verildiği zaman bizde o kardeşlerimizle beraber savaşmaya hazırız dedi.  


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014