Partililer Bek’i Başkan adayları olarak ilan ettiler

: 21 Ekim 2019 - 03:10 76 okunma
18 Ekim Cuma akşamı, İYİ Parti Silivri İlçe Teşkilatında 20'ye yakın yöneticisi ve mahalle temsilcilerinin tamamına yakını Refik Bek'le düzenlenen yemekli toplantıda bir araya geldi.

                                          

Gerçekleştirilen yemekli toplantıda, partililer  2020 yılının ilk aylarında gerçekleştirilmesi beklenen, İYİ Parti Silivri İlçe Kongresi'nde, Bek'i ilçe başkan adayları olarak ilan ettiler.

 Refik Bek toplantıda şunları söyledi. “Arkadaşların talebi onlara abilik edip, ilçe başkanı adayı olmam yönünde. Biliyorsunuz Meral Akşener ile İYİ Parti'nin kuruluşundan bu yana birlikte hareket ediyoruz. Mevcut yapıda oldukça büyük sıkıntılar var. Şu an görünen tabloda ilçe başkan adayı ilan edildim. Ama siyasette biliyorsunuz, bir gün bile çok uzun bir süre. Başka bir arkadaşımızı ilçe başkanı olarak çıkarma olasılığımız da var tabi. Ancak mevcut konumda benim ilçe başkan adaylığım üzerinde uzlaşı sağlandı. Allah nasip ederse, hayırlısıyla bu göreve aday olacağım gibi görünüyor” dedi.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014