İL KADIN KOLLARINDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

: 18 Haziran 2020 - 11:51 103 okunma
Gelecek Partisi İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Perihan TOĞAY ve ekibi Silivri İlçe Başkanlığına bir ziyaret gerçekleştirdi.

Gelecek Partisi  İl Kadın Kolları Başkanı Perihan Toğay Silivri İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Akıncı ve ekibine hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Yapılan toplantının ardından,

Fatih mahallesi muhtarı Sadiye Yönet, Alibey mahallesi muhtarı Solmaz Tüfekçi’ye ve Esnaflara bir   ziyaret  gerçekleştirildi.

Gelecek partisi Silivri İlçe  Kadın Kolları Başkanı Dilek Akıncı yaptığı konuşmasında; Silivri ilçe teşkilatımıza gelerek, Bizleri onurlandıran İl Kadın Kolları Başkanımız Perihan Toğay ve yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Verimli bir toplantı gerçekleştirdik. İlçe Teşkilatı kadın kolları olarak,  Silivri İlçemize en iyi hizmetleri yapmaya çalışacağız dedi.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014