CHP İLÇE BAŞKANLIĞI KARS KAĞIZMAN ÇAYARASI KÖYÜ DERNEĞİ ZİYARETİNDEYDİ

: 7 Ağustos 2020 - 00:31 288 okunma
CHP Silivri İlçe Başkanlığı, bayram ziyaretleri ile başlattığı hemşerilerle bir araya gelme maratonuna dernek ziyaretleri ile hız kesmeden devam ediyor.

 

İlçe Başkanı Berker Esen, İlçe Yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri ve Kadın Kolları Başkanı ile birlikte Kars Kağızman Çayarası Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma  Derneğine ziyarette bulundu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun selamlarını ileten CHP Silivri heyeti, Dernek üyeleri ile Silivri için neler yapabileceklerini konuşup fikir alışverişinde bulundu. CHP heyeti ortak yaşam alanlarını nasıl daha yaşanabilir kılabilecekleri konusunu masaya yatırdı.

Başkan Esen ve partililer ayrıca vatandaşların mahalleleri ile ilgili istek ve önerilerini de dinleyerek notlarını aldı.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014