CHP, Halk toplantılarını gerçekleştiriyor

: 18 Ağustos 2020 - 00:15 158 okunma
CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, İlçe yöneticileri, Belediye Meclis üyesi Melih Yıldız, Kadın ve Gençlik kolları ile birlikte “Gelir SEN, Düşünür SEN, Söyler SEN mahallemizin sorunlarını birlikte çözeriz. Her şey çok güzel olur.” sloganı ile düzenlediği Halk Toplantılarının ilkini Sayalar mahallesinde gerçekleştirdi.

 

CHP Silivri İlçe Başkanlığı, Halk Toplantıları programına bu akşam Sayalar Mahallesi ile başladı. Sayalar programına esnaf ziyaretleri ile başlayan Başkan Esen ve partililer köy kahvesinde hemşerilerle bir araya gelerek mahallenin sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Esen, konuşmasında Silivri İlçe Başkanlığı olarak pandemi döneminde yapılan dezenfekte çalışmalarına, İBB’nin yürütmüş olduğu yardım kampanyasına, halk süt projesine ve fide desteğine yer verdi. TBMM’de İstanbul Milletvekillerimiz Zeynel Emre ve Akif Hamzaçebi tarafından sunulan İSKİ su tarifesi ve 2B arazi teklifleri üzerine hemşerilerimizin yaşadığı sorunlara yönelik çalışmalardan bahsedildi.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014