Aksu; MHP olarak Ülkemizi ve Milletimizi güvenli bir geleceğe taşımaya, Türkiye’yi lider ülke yapmaya kararlı ve hazırlıklıyız

: 25 Mayıs 2022 - 02:48 54 okunma
Adım, adım 2023 İlçe, İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı, Cumartesi günü Silivri’de MHP Silivri İlçe Teşkilatının ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

Silivri MHP  İlçe Başkanı Zafer Yalçın açılış konuşmasını yaptı. Yalçın konuşmasında;  Sizleri hasret ve muhabbetle, saygılarımla selamlıyorum.

Ayrıca il dışında olması nedeniyle programımıza katılamayan, Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz’ında siz değerli hemşerilerine de  selamlarını iletiyorum.

2023 Lider Ülke Türkiye hedefi doğrultusunda, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli  beyefendinin talimatıyla  düzenlenen, Adım, adım 2023 İlçe, ilçe anlatma ve aydınlatma toplantıları kapsamında, bir kez daha sizlerle beraberiz. Davetimize icabet ederek programımıza katılılarınızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Cenabı Allah’ a emanet olun.

Ardından, STK temsilcileri ile muhtarlara seslenen MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu, Volkan Yılmaz’a Silivri çalışmaları için teşekkür etti.

Aksu konuşmasında; Sizleri hürmetle selamlıyorum. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda, Adım, adım 2023 İlçe, ilçe anlatma ve aydınlatma toplantısında Silivri İlçe Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu toplantıda sizlerle beraberiz. Bugün burada farklı etkinliklerimizde olacak. Esnaf, ev ziyaretleri, dernek ve sivil toplum kuruluşlarımızla bir araya gelerek ziyaretlerimizi tamamlayacağız.

İlçe Toplantılarımız önümüzdeki seçime kadar devam edecek. Sizleri tanıyor, biliyoruz. Gücünüzü etki alanınızı biliyoruz. Sizleri seviyoruz. MHP olarak, sizlerin ilgisinden, deneyiminden istifade etmek istiyoruz. Aynı zamanda sizler aracılıyla, toplumsal sağ duyu olarak değerlendirdiğimiz, sizler vasıtasıyla, kendi politikalarımızı, programımızı hayata, ülkemizin geleceğine, dünya ya bakışımızı MHP olarak sizlere anlatmak, sizlerle paylaşmak ve sizlerin desteğinizi almak istiyoruz. Çalışmaları seçim yaklaştı diye yapmıyoruz.

Silivri’mizin problemleri varsa onları çözmeye gayret ediyoruz. Bu vesile ile Silivri Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz’a da teşekkür etmek istiyorum. Silivri’nin çehresini değiştirdiği için, sizlerle beraber Silivri’ye hizmetlerinden, sizlere yaptığı hizmetlerden dolayı.

Sizlere genel ülke meselelerinden de bahsetmek istiyorum. Son iki yıldır ekonomik ve sosyal hayattaki gelişmeler hepinizin bildiği gibi, Covid salgınının seyrine bağlı olarak  şekillenirken, bu yılın başından itibaren yanı başımızdaki Ukranya, Rusya  savaşı küresel siyaseti ve ekonomik gelişmelere de  belirleyici başta rol oynuyor. Küresel  enflasyonun tırmanışı her ülkenin ortak sancısı, fiyat artışlarındaki sıçrayışlar bugün kü Dünya manzarasın da, tüm ülkeleri meşgul eden Covid 19 salgını ve Ukranya krizi ile daha da karmaşıklaşan bir vaka. Bu Türkiye’nin kendi başına çözebileceği yada sebebinin kendisi olduğu bir mesele değil.

Temmuz ayında hem emeklimize, hem de çalışanlarımıza enflasyon farkı ödenmeye devam edilecek. Tarımsal ürünlerin fiyatları da, doğru orantılı olarak yeniden düzenlenecek. Türkiye ihracatta rekorlar kırmaya devam ediyor.

Bir yandan da Türkiye terörle ve egemenlik haklarımıza yönelik saldırılarla kararlı mücadelesini sürdürüyor. Tarihinde ilk defa terörü bitirme noktasına gelmiştir.

MHP kurulduğu günden itibaren varlığını Türk milletinin varlığına adamıştır. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin ifade ettiği gibi, MHP Samsun’a çıkan fikirdir. Sakarya’da, Dumlupınar da, Büyük taarruz da düşmanı perişan eden, önüne kattığı gibi kaçtıkları yere kadar kovalayan, kahramanlığın varisidir. Biz damarlarımızda dolaşan kanın kuvvetinden şüphe duymayan, bir duruşun neferleriyiz. Ne Mutlu Türküm diyene seslenişi bizim irade bayrağımızdır.

Biz bugünkü CHP üst yönetiminden bahsediyoruz .Çünkü bugünkü üst yönetimiyle CHP Atatürk’ün Egemenlik Kayıtsız, Şartsız Milletindir diyerek çıktığı yolu çoktan terk etmiştir.

MHP olarak Ülkemizi ve Milletimizi güvenli bir geleceğe taşımaya, Türkiye’yi lider ülke yapmaya kararlı ve  hazırlıklıyız. Cumhur ittifakı Türk Milletinin milli birliğini, tarihsel haklarını, toplumsal huzurunu, iç barışını, bekasını, refah ve zenginliğini bu şuurla bu inanışla 2023 yılının Haziran ayında yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği genel seçimlerine hazırlanmakta bütün  imkan ve inancımızla çalışmaları sürdürmekteyiz. Adım, adım 2023’e ulaşacağız. İlçe, ilçe gezip insanlarımızla görüşmelere devam edeceğiz. Cumhur ittifakıyla ülkemizin geleceği aydınlıktır, aşılamayacak sorunumuz, çözülemeyecek problemimiz yoktur. Gayretimiz herkes eşittir, Türkiye anlayışıyla, İnsanlarımızın mutlu, huzurlu ve gelecekten daha umutlu olduğu küresel Türkiye’nin inşasıdır dedi.

 

 


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014