ANNE ALBAYRAK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

: 28 Nisan 2022 - 00:23 397 okunma
Bölgenin tanınan İş adamlarından Albayrak Gayrimenkul ve Danışmanlığın sahibi, Geçmiş dönem Güreş ağası ve Silivri Belediyesi geçmiş dönem Belediye Meclis üyesi Gürcan Albayrak ‘ın değerli annesi Ülker Albayrak hayatını kaybetti.

Yemek yerken boğazına takılan yiyecekten dolayı, hastanede yoğun bakıma kaldırılan ve tedavi gören Albayrak, yaşam mücadelesini pazartesi günü kaybetti.

 (Salı)günü Değirmenköy Merkez Camiinde öğle namazına müteakiben yoğun katılımla kılınan cenaze namazı sonrasında, Değirmenköy Asri mezarlığında, sevenlerinin göz yaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Cenazeye; Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın,  Eski Belediye Başkanları, Eski ve yeni Belediye Meclis üyeleri, Siyasi parti İlçe Başkan ve yöneticileri, Mustafa Saral, Mustafa Arkaz, Metin Karakaş, Mustafa Saygılı,Şerif Sezen,Muhtarlar, Emniyet Müdürü Atalay İşcan, Dr.Çetin Üçeçam,Esnaflar,İş Adamları,Akrabaları ve bir çok kişi katıldı.

 


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014