“Sizlerle birlikte yürümekten mutluluk duyarız”

: 3 Mart 2014 - 00:05 3112 okunma
Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, 1 Mart Muhasebeciler Günü dolayısıyla tertip edilen gecede, “Silivri’yi aydınlığa taşıyan yolda sizlerle birlikte yürümekten mutluluk duyarız” dedi.

CUMHURİYET Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, CHP Silivri İlçe Başkanı ve meclis üyesi adaylarıyla birlikte 1 Mart Muhasebeciler Günü nedeniyle Yelken Restaurant’ta düzenlenen yemeğe katıldı. Burada muhasebecilerin gününü kutlayan Işıklar, “Silivri’yi aydınlığa taşıyacak olan yolda sizlerle birlikte yürümekten mutluluk duyarım. Bu anlamda bize destek olacağınıza inanıyorum” dedi.

IŞIKLAR: SİZLERLE OLMAKTAN MUTLUYUZ

    Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar Muhasebeciler Günü münasebetiyle tertip edilen gecede yaptığı konuşmasında, “Sizleri böyle birarada görmek beni mutlu ediyor. Silivri’yi hedeflediğimiz aydınlık yarınlarına götürmek için çıktığımız bu yolda sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız. Bizlere bu noktada desteğinizi vereceğinize inanıyorum. Gelecek umutlarını yaşatmak için hep birlikte çalışmalıyız” dedi.

IŞIKLAR EKİBİNİ TANITTI 

    Işıklar daha sonra genç ve dinamik bir ekip kurduklarının da altını çizdiği konuşmasında şunları kaydetti: “Saadet Gencoğlu, Mümün Koçoğlu ve Zafer Bıyıklı. Değerlerimizi çok iyi bilen ve mesleklerini layıkıyla yerine getiren kardeşlerimiz. Sizlerin içinden çıkan ve bizim kadromuzda davamıza katkı sunacak olan arkadaşlarımız. Sizlerden alacakları güçle yarınların aydınlık Silivri’sini inşa ederken onlara destek olacağınıza inanıyorum. Vereceğiniz destekten dolayı asla pişman olmayacak, yüzünüz kızarmayacak.”  


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014