KADIKÖY İLK VE ORTAOKULU’NA YENİ KÜTÜPHANE

: 12 Ekim 2019 - 12:42 944 okunma
Silivri Kadıköy Şehit Olcay Özcan İlk ve Ortaokulu Kütüphanesi’nin açılışı yapıldı. Başkan Yılmaz, açılışta yaptığı konuşmada konferans salonu için yenileme sözü verdi.

Kadıköy Mahallesi Şehit Olcay Özcan İlk ve Ortaokulu'nda yapılan yeni kütüphanenin açılışı gerçekleştirildi. Öğrencilerin verimli ders çalışmasına katkı sağlayacak kütüphanenin açılış kurdelesini Silivri Kaymakamı Ali Partal, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ay, Şehit Olcay Özcan İlkokulu Müdürü Osman Akgül ve hayırsever Ali Şahin birlikte kesti. İlkokul grubundaki öğrencilerin rahatça ders çalışabilmesi ve kitap okuyabilmesi amacı ile yapılan kütüphane protokol üyeleri, veliler ve öğrenciler ile birlikte gezildi. Hayırsever Ali Şahin’in teşekkür plaketini Kaymakam Ali Partal hediye etti.

BAŞKAN YILMAZ KONFERANS SALONU TAMİRİNİ ÜSTLENDİ

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, okul içerisindeki mevcut konferans salonunu inceleyerek yenilenmesi için söz verdi. Sandalyeleri olmayan salonu gezen Başkan Yılmaz, modern ve kullanışlı hale getirileceğini belirterek, “Öğrencilerimizin sanatsal ve kültürel faaliyetleri için söz verdiğimiz konferans salonunu en kısa sürede tamamlayıp açılışını yapacağız.” dedi. Başkan Yılmaz, inceleme sırasında teknik ekibine notlar aldırarak süreci hızlandırdı.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014