TEMİZLİK YAPAN ÖĞRENCİLERE ÇAT KAPI ZİYARET

: 12 Ekim 2019 - 12:50 1571 okunma
Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, çevre temizliği yapan Silivri Atatürk Anadolu Lisesi öğrencilerini derslerinde ziyaret ederek örnek davranışlarından dolayı tebrik etti.

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, yoğun çalışma mesaisinin yanı sıra ilçede düzenlenen sosyal projelere de büyük önem veriyor. Silivri Atatürk Anadolu Lisesi 12-H ve 11-F sınıfı öğrencilerinin okul bölgesinde çevre temizliği yaptığı haberini sosyal medyadan takip eden Başkan Yılmaz, tebrik etmek amacıyla çat kapı ziyaret düzenledi. Öğrencileri sınıflarında ziyaret eden Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Küçük ama esasında çok büyük anlam taşıyan bir etkinlik yaptınız. Bu vesileyle sizi ziyaret etmek istedim. Çevre temizliği konusunda hepimizin üzerine düşen görevler var. Sizlerin de bu bilinçle hareket etmesinden memnuniyet duydum. Sergilediğiniz örnek davranışınızdan dolayı tebrik ediyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emanet ettiği Cumhuriyeti ilelebet koruyacak, kollayacak, ama her zaman ifade ettiği o gelişmiş ülkelerin üstüne çıkaracak olan Türk gençliğidir. Bugün yaptığınız faaliyet benim için çok önemli. Hepinize başarılı bir eğitim hayatı diliyorum.” dedi.

OKUL ATÖLYELERİNİ İNCELEDİ

Silivri Atatürk Anadolu Lisesi Okul Müdürü Levent Gürsoy ile birlikte okulu gezen Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, atölye çalışmasındaki öğrencilere iyi dersler diledi. İnce işlemeler ile duvar oyması yapan, birbirinden güzel resimler çizen öğrencileri ve öğretmenleri tebrik eden Başkan Yılmaz, 3D Tasarım Dersine misafir olduktan sonra okuldan ayrıldı. Öğrencilerin Başkan Yılmaz’a yoğun ilgi göstermesi dikkat çekti. 


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014