Işıklar, 2M Kablo çalışanlarıyla buluştu

: 4 Mart 2014 - 12:55 5228 okunma
Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, fabrika ziyaretlerine 2M Kablo ile devam etti. Burada personelle birlikte öğle yemeğinde buluşan Işıklar yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

CUMHURİYET Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, fabrika ziyaretlerine 2M Kablo ile devam etti. Meclis üyesi adaylarıyla birlikte geldiği 2M Kablo’da firma ortakları Mehmet Dereli ve Mahmut Keleşoğlu tarafından karşılandı.

PERSONELLE YEMEK YEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar ve meclis üyesi adayları 2M kablo çalışanlarıyla birlikte öğle yemeğinde bir araya geldi. Personelle birlikte yemek yiyen Işıklar çalışmalarında başarılar diledi.   

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI    

    Fabrika ortakları Mehmet Dereli ve Mahmut Keleşoğlu yemeğin ardından Işıklar ve  meclis üyesi adaylarına fabrikayı gezdirerek üretim hakkında bilgiler verdi.   


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014