ÇEŞNİCİ ŞARKÜTERİ SABAH KAHVALTILARINIZA FARKLI TATLAR KATACAĞIZ

: 17 Mayıs 2014 - 17:44 4489 okunma
Silivri’de Çeşnici Şarküteri , Piri Mehmet Paşa Mah.Cumhuriyet cad.No10/b Sorucu İş Merkezi karşısında yeni yerinin açılışı gerçekleştirildi.

Açılış kurdelesini, Silivri İlçe Kaymakamı Salih Keser , Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar,MHP İlçe Başkanı Şenol Türkyılmaz, Çeşnici Şarküteri Sahibi Sertunç Yılmazer ve davetlilerin katılımı ile kesildi.Çeşnici Şarküteri Sahibi Sertunç  Yılmazer  şarküteride bulunması gereken her şey, iş yerimizde mevcut. Farlı yöresel tatlar var.Tatlı çeşitlerimiz,yağ çeşitlerimiz,organik olan çeşitlerimizle müşterilerimize bol çeşitli,  kaliteli  hizmetimizi  sabah saat 07.00 den, akşam saat 21.00 kadar vermeye çalışacağız. Bizim için müşteri memnuniyeti önemlidir. Katılımlarından dolayı herkese teşekkür ediyorum dedi.Bizde trakyaincisi.com ailesi olarak Hayırlı olsun dileklerimizle.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014