CNN TÜRK PARA DEDEKTİFİ SİLİVRİ’DE

: 6 Ocak 2015 - 20:33 2186 okunma
CNN Türk Para Dedektifi isimli programın yapımcısı ve sunucusu Cem Seymen, Silivri Belediyesi tarım çalışmalarını ve Silivri Yoğurdu’nu yerinde inceledi.

CNN Türk ekranlarında yayınlanan Para Dedektifi isimli programın yapımcısı ve sunucusu Cem Seymen, Silivri Belediyesi Tarımsal Üretim ve Araştırma Merkezi ile Silivri Yoğurdu’nu incelemek üzere Silivri’ye geldi. Danamandıra’da yoğurt üretim aşamalarını çeken Seymen ve ekibi, ardından Gümüşyaka belediye tarım arazisini dolaşarak örnek uygulamaları Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar ile birlikte inceledi.

SEYMEN; “BELEDİYE BAŞKANLARI SİLİVRİ’Yİ ÖRNEK ALSIN”

Silivri Belediyesi’nin tarım faaliyetlerinin örnek alınması gerektiğini dile getiren Seymen; “Belediyeciliği çocuk parkı yapmaktan ibaret gören belediye başkanlarına, Silivri Belediyesi’nin tarım projesi örnek olsun” diyerek Başkan Işıklar’dan ayrıntılı bilgiler aldı.

SİLİVRİ YOĞURDU VE TARIMI PAZAR CNN TÜRK EKRANLARINDA

Silivri Belediyesi tarım çalışmaları ve Silivri Yoğurdu’nun yer alacağı Para Dedektifi isimli program, 11 Ocak Pazar Günü saat 21.00’de CNN Türk ekranlarında yayınlanacak.

 


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014