IŞIKLAR, ZİYARETLERİNE ÇAĞATAY KABLO VE KAYA PLASTİK İLE DEVAM ETTİ

: 24 Ocak 2015 - 00:36 2977 okunma
Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, bölgede faaliyet gösteren fabrikalara gerçekleştirdiği ziyaretlerine Kaya Plastik ve Çağatay Kablo ile devam etti.

 

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, bölgede faaliyet gösteren fabrikalara gerçekleştirdiği ziyaretlerine Çağatay Kablo ve Kaya Plastik ile devam etti. SİAD Başkanı Hakan Kocabaş, işadamları ve Silivri Belediyesi CHP Meclis Üyesi Süheyl Kırkıcı’nın da yeraldığı ziyaretlerde gündemin ana maddesini ülke ekonomisi oluştururken, yaşanan süreç, ileriye dönük hizmetler ve sanayicilerin talepleri de masaya yatırılan konu başlıkları oldu.

İLK DURAK KAYA PLASTİK OLDU

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın ziyaretler serisindeki ilk durağı Mehmet Kaya ve Turan Kaya kardeşlerin ortaklığında faaliyet gösteren Kaya Plastik ve Branda Sanayi oldu. Sohbet ortamında gerçekleşen buluşmada Kaya kardeşlere SİAD Üyelik Belgesini Işıklar ve Kocabaş birlikte takdim ettiler.

ÇAĞATAY KABLO İLE ZİYARETLER DEVAM ETTİ

Kaya Plastik ziyaretinin ardından Başkan Işıklar ve beraberindekilerin adresi Ahmet Şemsettin Köroğlu’na ait Çağatay Kablo oldu. Burada da sıcak bir sohbet ortamında gerçekleşen görüşmede ekonomiden yerel yönetimlere kadar birçok konu hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

 


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014