Bulut; Silivri’yi, Ankara’ya götürmeyeceğiz, Ankara’yı, Silivri’ye getireceğiz.

: 21 Nisan 2023 - 02:39 41 okunma
CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Doruk Bulut, Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, meclis üyeleri basın ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen Yaptığı konuşmasında şunları söyledi; Hoş geldiniz. Mübarek Ramazan ayının son günleri içerisindeyiz. Kısmetse Perşembe günü arifeye gireceğiz.Cuma günü de bayramın birinci günü, ben şimdiden sizlerin aracılıyla, Tüm Silivrili hemşerilerimizin Ramazan bayramını kutluyorum. Hayırlı Bayramlar diliyorum.

                 SAHADA ÇALIŞIRKEN BİR MOTİVASYONLA ÇALIŞIYORUZ

Malum önümüzde 14 Mart seçimleri var. Hem 28. Milletvekilliği, hem Cumhurbaşkanlığı seçimini gerçekleştirmek için sandık başına gideceğiz. Bu anlamda kampanya sürecimiz başladı. Bizlerde yoğun bir şekilde sahada çalışmalarımıza başladık. Kampanya süreci başlamadan önce,,sandık görevlilerimizi tamamladık ve eğitimlerini verdik. Bu anlamda sandıklarımız hazır. Bir tek geriye kalan, sahaya çıkıp çalışmak vardı. Şuanda sahada çalışıyoruz. Sahada çalışırken bir motivasyonla çalışıyoruz.13.Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçtaroğlu’nu Çankaya ya göndermekle birlikte, birde ilçemizden hepimizin evladı, ilçemizin evladı Doruk Bulut ağ beyimizi de, Hep birlikte Ankara’ya uğurlayacağız. Kendisi partimizce 12. Sıradan aday gösterildi. Sahada çalışacağız. Kendimizi ve projelerimizi anlatacağız, vatandaşlarımızdan destek isteyeceğiz. Kendisini Ankara’ya göndereceğiz. Ve Silivri’nin sesi olması noktasında çalışmalarımızı yapacağız. Hemşerilerimizden Doruk Bulut’a CHP’ye  oy vermelerini  istiyoruz.

                  BİZLER MİLETİTTİFAKI OLARAK SEÇİME HAZIRIZ

Bizler Millet ittifakı olarak seçime hazırız. Yol haritamız belli  Güçlendirilmiş demokratik parlamenter  sisteme geçiş yol haritamız belli, Anayasa değişikliği öneri teklifimiz hazır. Ortak politikalar mutabakat metnimiz hazır. Tüm  toplumu kapsayan politikalarla seçime hazırız. Hayırlı olsun. Yolumuz açık olsun diyorum.

,İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Doruk Bulut Konuşmasında şunları söyledi; Yaklaşık belde başkanlığı ile birlikte,20 senedir,Silivri’nin yerel siyaset arenasında birlikteydik. Çok iyi biliyorum ki Silivri’nin yerel basını 3.bölgede, İstanbul’da eşine ender rastlanan duyarlı, ilgili, siyasetçilerin eksikliklerini, fazlalıklarını yakından takip eden ve her zaman toplum için uyarıcı olan, basın mensubu kardeşlerimizden, ablalarımızdan, gazetecilerimizden  oluşuyor. Bu noktada, 20 yıllık yaşadığımız bu dönemde üzerimde olan emekleriniz ,için hepinize şükranlarımı sunuyorum.

          13.CUMHURBAŞKANIMIZ KEMAL KILIÇTAROĞLU İÇİN BU YOLA ÇIKTIK

Bugün itibariyle, karşınızda CHP 28. Dönem,12.sırada Milletvekili adayı olarak bulunuyorum. Bu benim için bir gurur, bu gururu son 28 gününü, sizlerle beraber yaşayacağım. Mutlaka üzerlerimizde emekleriniz var. Silivrili bir kardeşinizi, arkadaşınızı oraya göndermek üzere, sizlerin önerilerini, uyarılarına çok ihtiyacımız var. Bana sahip çıkacağınız yönünde hiç bir şüphem yok. Mutlaka bu dönemi hep beraber, kazası belasız atlatacağız.13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçtaroğlu  için bu yola çıktık. Kılıçtaroğlu’nun vaatleri arasında bulunan, sansürsüz basın, Basın yasaklarının ortadan kaldırılması ve içeride bulunan tutuklu gazeteciler ,sizlerde mensubu bulunduğunuz bu meslek dalının Türkiye’de geldiği son noktayı hep beraber yaşıyor ve görüyorsunuz. Bu karanlık düzene, dur demek için var gücümüzle, ilçe örgütümüzle 3.Bölge teşkilatlarımızla çalışıyoruz. Bu vaat, sizlerin geleceği içinde çok önemli. Hepimizin çoluk çocuğumuzun gazetecilik mesleğini icra etmek isteyen, genç kardeşlerimizin geleceği içinde çok önemli. 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçtaroğlu döneminde, hiçbir gazeteci tutuklu kalmayacak. Basın tamamıyla, sansürsüz olacak. Ve tüm basın yasakları ortadan kaldırılacak. Bende Genel Başkanımızın, bir milletvekili adayı olarak, bur da sizlerin huzurunda, bu sözleri veriyorum. Katkılarınız için şimdiden sizlere teşekkür ederim.

Ankara’ya, biz misafir gideceğiz. Silivri’yi, Ankara’ya götürmeyeceğiz. Ankara’yı, Silivri’ye getireceğiz diyorum. Hepinize şükranlarımı sunuyorum.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014