ZAFER YALÇIN’ IN 10 KASIM MESAJI

: 11 Kasım 2023 - 03:39 51 okunma
Silivri MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın ,Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının, 85’inci yıl dönümü dolayısıyla, bir anma mesajı yayımladı.

Yalçın; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 85’inci yıl dönümünde

büyük bir özlemle anıyoruz.

Zor şartlar içerisinde ülkemizi kurtaran ve muasır medeniyetler hedefiyle Cumhuriyetimizi kuran, kısa sürede yaptıkları ile Türkiye Cumhuriyeti'ni gelişmiş ülkeler seviyesine ulaştıran Büyük Atatürk, dünyanın birçok ülkesine ve mazlum milletlere örnek ve ilham olan eşsiz bir devlet adamıdır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve yol arkadaşları öncülüğünde aziz Türk milleti esaret zincirlerini koparmış, vurulmak istenen prangaları söküp atmıştır.

Bu mücadele, 100. Yılını kutladığımız Cumhuriyet ile taçlanmıştır.

Atatürk'ün bize emaneti olan Cumhuriyeti sonsuza dek yaşatacak, koruyup kollayacağız.

Büyük bir özlem, rahmet ve minnetle andığımız Atatürk'ün fikirleri ve ülküleri her daim kalbimizde yer alacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, aramızdan ayrılışının 85. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü rahmetle, minnetle anıyorum. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.

ZAFER YALÇIN

MHP SİLİVRİ İLÇE BAŞKANI


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014