Bora Balcıoğlu, Kavaklı'da Mahalle Konakları Projesini Anlattı

: 29 Şubat 2024 - 02:13 14 okunma
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, seçim kampanyasının hız kesmeden devam ettiği bu günlerde Kavaklı Mahallesi'ni ziyaret etti. Balcıoğlu, esnaf, vatandaş ve kıraathane buluşmalarında, mahallenin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına yönelik projelerini anlattı.

Yeniden Canlanacak Mahalle Kültürü: Mahalle Konakları Projesi

Balcıoğlu'nun Kavaklı sakinlerine sunduğu en önemli vaatlerden biri, "Mahalle Konakları Projesi" oldu. Bu projenin, mahalle kültürünü yeniden canlandırması ve her yaştan insanın sosyal ve kültürel aktivitelere katılımını sağlaması hedefleniyor. Balcıoğlu, "Mahalle Konaklarımız, düğünlerden eğitim ve sağlık hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösterecek. Herkes için bir araya gelme ve öğrenme mekanları olacak" dedi.

 

Kavaklı'nın Düğün Salonu Eksikliğine Dikkat Çekti

Kavaklı Mahallesi'nin mevcut belediye başkanı tarafından yıkılan düğün salonunun yokluğuna da değinen Balcıoğlu, buna yönelik bir göndermede bulunarak, "Yıkılanın yerine daha iyisini yapacağız. Sorunlarınızın ve eksiklerinizin farkındayız ve göreve gelir gelmez bu sorunları hızlıca çözüme kavuşturacağız," ifadelerini kullandı.

 

Mahalle Sakinlerinden Olumlu Tepkiler

Balcıoğlu'nun Kavaklı ziyareti ve projeleri, mahalle sakinleri tarafından büyük bir ilgi ve olumlu tepkilerle karşılandı. Vatandaşlar, sosyal ve kültürel aktivitelerin yanı sıra, düğün, nişan gibi özel günler için mekan ihtiyacının giderilmesi vaadinin, mahallenin sosyal yaşamına büyük katkılar sağlayacağı görüşünde birleşti.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014