Yalçın; Sizler bizim geleceğimizsiniz, bugünü ve yarını hep birlikte daha aydınlık yapacağız!

: 22 Nisan 2024 - 23:28 88 okunma
Silivri MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın,23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı dolayısıyla, yazılı bir kutlama mesajı yayımladı. Mesajında;

Sevgili Çocuklar,

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutluyoruz! Bu özel gün, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından siz çocuklara armağan edilmiştir. Sizler, yarının umudu, ülkemizin geleceği ve en değerli varlıklarımızsınız.

Bugün, tüm çocukların eşit ve özgür bir şekilde yaşama haklarına sahip olduklarını hatırlıyoruz. 23 Nisan, çocukların seslerinin duyulduğu, fikirlerinin önemsendiği ve haklarının korunduğu bir gün olarak anlamını koruyor. Bu özel gün, barış, sevgi ve kardeşlik duygularını pekiştirmemize vesile oluyor.

Bugün, hep birlikte geçmişimizi anımsayıp, geleceğe umutla bakıyoruz. Çocuklarımıza sağlıklı, mutlu ve güzel bir gelecek bırakmak için hep birlikte çalışacağız. Unutmayın ki, sizlerin varlığıyla dünya daha güzel bir yer haline geliyor.

Bugünü coşkuyla kutlarken, her birinizin hayallerine ulaşacağı, başarılarla dolu bir yaşam diliyorum. Sizler bizim geleceğimizsiniz, bugünü ve yarını hep birlikte daha aydınlık yapacağız!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nız kutlu olsun!

 

Zafer Yalçın

Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Başkanı


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014