AK PARTİ BU SEÇİMDE DERSİNİ ALMALI

: 26 Şubat 2014 - 14:57 3042 okunma
Milliyetçi Hareket Partisi Silivri Belediye Başkanı Fatih Kınalı Ve Meclis üyeleri yerel seçim çalışmalarına tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyor

Köy ve mahalle ziyaretlerinde halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan kınalı dün akşam  Kadıköy mahallesinde bulunan kahvehaneleri ziyaret etti.Fatih Kınalıya İlçe Başkanı Şenol Türkyılmaz,Yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Kınalı Selanik kahvesinde yaptığı konuşmasın da ”Silivri’de geçmiş 10 yıla iyi bakmak gerekir.Doğal gaz dediler,Bu hükümetin programıydı.Toki diyorlar, çoğaltarak yapıyorlar,yandaşlarıyla beraber yiyorlar.CHP’de her yerde görüyoruz,”yaşanabilir yerler yapıyoruz”.Bu iktidardan öncesinde de CHP vardı.O zaman yaşamıyor muyduk.”   

BU YEREL SEÇİMLER ÜLKENİN KADERİNİ BELİRLEYECEK    

MHP Silivri  İlçe Başkanı Şenol Türkyılmaz Kadıköy mahallesinde bulunan Selanik Kahvehanesinde yaptığı konuşmasında şunları söyledi; 30 Mart Yerel seçimleriyle ilgili, Silivri Belediye Başkanımız Fatih Kınalı ve Meclis üyesi adayı arkadaşlarımızla mahallenizi ziyarete geldik. 30 Mart seçimleri bir yerel seçim olmasına rağmen, Ülkenin kaderini değiştirecektir. Biz Genel seçim havasında geçeceğini MHP olarak düşünüyoruz. Parti olarak Türkiye genelinde ve bölgemizde bu anlamda çalışmalarımıza başladık. 11 Yılını doldurmuş, 12.inci yılına girmiş bir AK Parti Hükümeti ülkeyi yönetiyor. Fakat 12 yıl zarfında bizlere ve Millete yaptıkları artık gözler önüne sergilenmektedir. Genel Başkanımızın değimiyle, AK Parti misyonunu tamamlamıştır. Genel Başkanımızın tabiriyle yaptıkları, Ülkeyi bir ayrıştırmak ve bölünme noktasına getirmiştir.


17 ARALIKTA HER ŞEY GÜN YÜZÜNE ÇIKTI
17 Aralıkta her şey gün yüzüne çıktı. Cumhuriyet tarihinde bu güne kadar, bir çok iktidar geldi. Ama bunların yaptığını hiçbir iktidar döneminde görmedik. En son yaptıkları da dini bütün Müslüman olarak tanıttılar. Bir Müslüman hayatta hırsızlık yapmamalı.17 Aralıkta hükümetin 4 Bakanı oğullarının evlerinde, kutularda milyon dolarlar çıktı. Sizlerin  ve bizlerin çoğu günler cebimizde cay paramızın olmadığı günler yaşıyor bu Ülke.Anketlere inanmayın.AK Parti Genel Başkan Yardımcısı seçimlerde %38 oy alırsak, büyük başarı diyor.Tepeden aşağıya iniyorlar, nerede duracaklar belli değil.Tepeden aşağıya inecekler.AK parti bu dönem seçimlerde dersini almalı dedi.


SİZİN ARSALARINIZA 4 KAT İMAR VERENLER, KENDİ YANDAŞLARINA 10 KAT VERİYORLAR
Silivri Belediye Başkan Adayı Fatih Kınalı yaptığı konuşmasında şunları söyledi; Silivri’ de geçmiş bir 10 Yıla bakmak gerekir..AK Parti  iktidara geldi,Silivri’ de 5 Yıl hizmet verdi.Siz buradan da takip ediyorsunuz ama biz Silivri’de bir hizmet göremedik.Yaptıkları gaz getirdiler,buda Devletin anlaşmalarıyla Yurt dışından almış oldukları gazı getirmek ve satmak zorundaydılar.Gazı  İstanbul’dan  getirdikleri müteahhitler  aracılığı ile getirdiler, Silivri’de  şebekeleştirdiler.Halkın hizmetine sundular.Bunu biz yaptık diyorlar, buna inanmayın.Bu Hükümetin planı çerçevesinde yapılması gereken bir hizmetti. 2.inci Hizmetleri konut yaptılar. Müteahhit oldukları için sizin arsanıza 4 kat verenler, kendi yandaşlarına en az 10 kat veriyorlar.O binaları yaptırıp, süslüyorlar.Mega projeler diyorlar.Toki diyorlar, çoğaltarak yapıyorlar.Yandaşlarıyla beraber yiyorlar.

NE AK PARTİ NEDE CHP PLANLARI OLUŞTURABİLDİLER
CHP’ de her yerde görüyoruz.Yaşanılabilir yerler yapıyoruz.Bu iktidardan öncede CHP’di  o zamanda yaşamıyor muyduk? Buraya çok önemli projeler mi yapıldı da sizler ve bizler görmedik. İmar planları yok. AK Parti iktidarı da dahil. Ne CHP nede, AK Parti planları oluşturabildi. AK Parti konularında çok uzmanlar  inşaat, kamulaştırma gibi kendi yandaşları, bir şey yapıyormuş gibi gösterip kandırdılar. Biz Silivri Belediyesine talip olduk, sizlerin bu konuda desteğini bekliyoruz. Belediye siz kullanmayacak.Siz Belediyeyi kullanacaksınız.Amaç Belediyecilikte bu olmalı.Yapabileceğimiz en güzel şey birlikte hareket etmek,birlikte bazı şeyleri yapabilmek ve birlikte başarabilmek için buradayız.Yaptık ,yaptık dediler .Bir  arıtma tesisi yok.Dere ıslah ettik diyorlar, hala kokular şehrin her yerinde. Belediye insanların ihtiyaçları doğrultusunda çalışmıyor. Kendi yandaşlarının  doğrultusunda çalışıyor.Birlikte bir şeyler başarmak istiyorsak, Belediyemize sahip çıkalım. Biz genç, dinamik bir ekibe sahibiz. Arkadaşlarımızla birlikte başarılı olacağımıza inanıyoruz. Sizlerin oylarına talibiz. Sizlerle beraber bir şeyleri başarmak istiyoruz. Hakkınızı helal ediniz dedi.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014