YENİHAYAT DEMOKRAT PARTİYE GEÇTİ

: 14 Mart 2014 - 01:50 8072 okunma
Demokrat Parti Silivri İlçe Teşkilat Başkanı Halide Avlu, İstanbul Göztepe,Bostancı Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilat Başkanlığı görevini yapmış olan, Remzi Yenihayat’ı ve bir grup arkadaşını partisine transfer etti.Yenihayat’ın rozetini Demokrat Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Eyüp Güngör taktı.

Demokrat Parti, Silivri İlçe Teşkilat Başkanı Halide Avlu, İstanbul, Göztepe,Bostancı  MHP İİçe Teşkilat Başkanlığı görevini yürütmüş  olan ve MHP saflarında 15 yıldan bu yana  aktif görevler alan, Remzi Yenihayat’ı  ve bir  grup arkadaşını partisine transfer etti. Bugün öğle saatlerinde, Silivri Demokrat Parti  İlçe Teşkilatında rozet takma töreni gerçekleştirildi. Yenihayat   ve beraberindeki arkadaş grubunun rozetini ,Demokrat Parti  İstanbul İl Başkan Yardımcısı Eyüp Güngör taktı. 
İl Başkanı Eyüp Güngör; “Hayırlı olsun.Biz Teşkilata faydalı,aktif,dinamik arkadaşlar  kazandık.Size başarılar diliyorum. İl Başkanımız gelemedi, sevgi ve saygılarını herkese gönderdi dedi.”İlçe Başkanı Halide Avlu ise törende ; “Hayırlı olsun.Sizlerin  katılımıyla büyüyen bir aile olmaya devam ediyoruz.Hep beraber teşkilat bünyesinde güzel çalışmalar yapacağız dedi.”
Yenihayat; Uzun bir zamandan bu yana, Silivri’de ikamet etmekteyim. Şirketimde burada ,ayrıca İlçe Başkanı aile dostumuz, bundan dolayı DP’yi tercih ettim.Çok güzel çalışmalar yapacağız dedi.

 


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014