Yalçın; Silivri siyasetinde eşine az rastlanır cinsten bir hadise vuku bulmuştur.

: 29 Ağustos 2022 - 12:54 149 okunma
Silivrili hemşehrililerime geçtiğimiz gün yaşanan ve ‘yalancının mumu yatsıya kadar yanar’ ata sözünü aratmayan bir olayı anlatmak, tehlikeli niyetlerin afişe edilmesi bakımından önemlidir.

İlçe siyasi tarihine kara bir leke olarak geçen sefil ve rezil bir tiyatro çalışması, bundan sonraki süreçlerde de olabileceğine dair bizlere mesajlar vermektedir. 

Bu sebeple kamuoyunu uyarıyoruz, saf ve temiz düşünceli vatandaşlarımızın dikkatli olmalarını istiyoruz. 

Silivri siyasetinde eşine az rastlanır cinsten bir hadise vuku bulmuştur.

Geçen gün sahilde program düzenleyen İP’in genel başkanı ile genç bir kişinin kameralar önünde yaptığı görüşme medya organlarında yer almıştır. Ayrıca da İP’in resmi sosyal medya sayfalarında yayınlanmıştır.

Gel gör ki kırtasiye malzemesi almakta zorlandığını iddia eden bu gencin, Silivri’de yaşamadığı ve üstelik Silivri’ye özellikle getirilerek konuşturulduğu çok geçmeden ortaya çıkmıştır.

İP’in Kartal ilçe görevlisi olduğu anlaşılan E.K.’nın, “Evde ağlıyorum. Kantinde ne yiyeceğim. Ben bu ülkenin genci değil miyim, beni neden düşünmüyorlar” şeklindeki açıklamaları basına servis edilmiştir.

Bu bilinçlidir, bu planlıdır, bu kurgudur, bu tiyatro sakat bir zihniyetin ürünüdür. 

Elbette çaresizliğin göstergesi olan bu algı operasyonunu Silivri başta olmak üzere tüm Türkiye’nin takdirlerine bırakıyoruz.

İP’in küçük ortağı olduğu Zillet İttifakı, medya manipülasyonları ve algı operasyonlarından medet ummakta, insanları kandırmaya ve yönlendirmeye devam etmektedir.

Bu rezil zihniyet, saf ve temiz insanların duygularını ele geçirmeye ve şekil vermeye çalışmaktadır.

Başta İP’in Silivri temsilcileri olmak üzere bu oyunlarla vakit harcayanların tümüne tavsiye ediyoruz: Yuvarlak masada bulaştırdığınız kirli ellerinizi vatandaşlarımızın üzerinden çekin!

Zafer YALÇIN

Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Başkanı


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014