SİLİVRİ'YE REFAH GELECEK!

: 2 Şubat 2024 - 21:38 72 okunma
Yeniden Refah Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Ömer Hakverdi yazılı bir basın açıklaması yaptı. Açıklamasında;

Değerli Silivrililer,

Yeniden Refah Partimizin Silivri Belediye Başkan Adayı olarak ilan edilmiş bulunmaktayım. Genel Başkanımız  Dr. Fatih Erbakan başta olmak üzere Genel Merkez yöneticilerimize, İl Başkanlığımıza ve Silivri teşkilatımıza teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Milli Görüş Belediyeciliğini Silivri'mizle buluşturmak için çalışacağız, Milletimiz için, İstanbul için, Silivri için biz varız diyeceğiz.

Çare geçmişte olduğu gibi, bugün de Milli Görüş'tür. 31 Mart’tan itibaren 'Ahlaklı Belediyecilik' anlayışıyla milletimizin yüzünü yeniden güldüreceğiz. Milli Görüş Belediyeciliğine, ahlaklı belediyecilik anlayışına dönme vakti gelmiştir. Silivri’miz için 'ahlaklı belediyecilik' diyoruz. 'Biz varız' diyoruz.

Halkımız Milli Görüş Belediyeciliğini özlüyor, bizlerde bu hasreti sonlandıracağız. Allah'ın izniyle Türkiye için, İstanbul için, Silivri için 'biz varız' diyeceğiz.

Rabbim çıktığımız yolda bizleri utandırmasın.

Ömer Hakverdi

Yeniden Refah Partisi

Silivri Belediye Başkan Adayı


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014