AK Parti Meclis Üyesi Adaylarının Mülakatları Başarıyla Gerçekleştirildi.

: 7 Şubat 2024 - 03:36 123 okunma
AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı, 2024 yerel seçimleri için meclis üyesi adaylarının belirlenmesi amacıyla mülakat sürecini başlatmıştır.

Bu kapsamda, İl Başkan Yardımcımız Sayın Recep Aslıyüksek başkanlığında, İl Koordinatörümüz Sayın Mahmut Yusuf ve İlçe Başkanımız Sayın Ekrem Pamuk'tan oluşan heyet, mülakatlar için bir araya gelmiştir.

 

Mülakatlar, AK Parti'nin prensipleri ve değerleri doğrultusunda titizlikle gerçekleştirilmiştir. Adayların nitelikleri, vizyonları ve partimize olan bağlılıkları detaylı bir şekilde değerlendirilmiştir.

 

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı olarak, Silivri ve İstanbul için en uygun adayları belirlemek ve halkımızın güvenine layık olacak isimleri seçmek için yoğun bir çaba sarf etmekteyiz. Bu süreçteki tüm adaylarımıza başarılar diler, Silivri ve İstanbul için hayırlı olmasını temenni ederiz.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014