Bora Balcıoğlu Silivri'de Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu, Kentsel Dönüşüm Vizyonunu Paylaştı

: 18 Şubat 2024 - 14:54 43 okunma
CHP'nin Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, Silivri'nin her köşesinde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Piri Mehmet Paşa Mahallesi Eski Sanayi bölgesindeki esnaf, kahvehane ve vatandaş ziyaretleri ile güne başlayan Bora Balcıoğlu’nun gördüğü yoğun ilgi ve destek seçim zaferinin habercisi olarak yorumlandı.

Depreme Karşı Güçlü Bir Silivri İnşa Ediyoruz

Balcıoğlu, Silivri'nin kaderini değiştirecek kentsel dönüşüm ve deprem hazırlık planlarına vurgu yaparak, "Silivri'nin geleceğini güvence altına alacak projelerimizle, seçimden sonra hızla harekete geçeceğiz" dedi. 6 Şubat Maraş merkezli depremin acılarını hatırlatarak, bu tür felaketlerin Silivri'de yaşanmaması için somut adımlar atacaklarının altını çizdi. Balcıoğlu, Silivri halkının desteğiyle, deprem seferberlik planının hızla hayata geçirileceğini ve en kısa sürede Deprem Çalıştayının toplanacağı müjdeledi.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014