Tokat Yeşilyurtlular “VOLKAN YILMAZ” dedi

: 14 Mart 2024 - 00:32 103 okunma
Tokat Yeşilyurt Kuşçu Köyü Derneği üyeleri, Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz’a destek toplantısı düzenledi.

Toplantıya, Tokatlı olan MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, AK Parti İlçe Başkanı Ekrem Pamuk, derneğin kurucu başkanı Ömer Geçit, dernek başkanı Ferhat Elvan, Tokatlı meclis üyesi adayları Murat Güler ve Semanur Kepenek katıldı.

Toplantı öncesinde Murat Güler ve Semanur Kepenek kısa bir konuşma yaparak hemşehrilerinden destek talep etti.

Derneği Kurucu Başkanı Ömer Geçit, Tokatlıların bölünmediğini her zaman Volkan Yılmaz’ın yanında olduğunu, azınlık bir gurubun Tokat’ı temsil etmediğini, milli ve manevi değerlerine bağlı Tokatlıların bu değerlere sahip çıkan bir adayın yanında yer alacağını dile getirdi.

Bu sırada salonda bulunan kalabalığın sık sık alkışlaması dikkatlerden kaçmadı.

 

YILMAZ: CUMHUR İTTİFAKI’NDA MAKAM YOK ÜNVAN YOK

Silivri Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, Silivri’ye yapılan hizmetlerden kısaca bahsetti.

Özellikle Cumhur İttifakı’nın önemini anlatan Yılmaz, MHP ve AK Parti’nin birlikteliğinin hizmet üzerine, vatan, bayrak, ezan üzerine kurulduğunu belirtti. Hiçbir mevki ve makamın pazarlık konusu olmadığını ifade eden Yılmaz, öncelik bu ülkeye ve bu şehre hizmet olduğunu kaydetti.

 

“NİCE HİZMETLER YAPACAĞIZ”

Cumhur İttifakı AK Parti İBB adayı Murat Kurum ile birlikte Silivri’ye birçok hizmetin geleceğini söyleyen Başkan Yılmaz, Tokatlı hemşehrilerinden destek talep etti. 

 

“ÖZGÜR ÖZEL’İ RAHATSIZ ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Başkan, Volkan Yılmaz’ın başarılı çalışmalarının CHP’lileri ve CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i rahatsız ettiğini söyleyerek, “Kusura bakmasınlar güzel projelerle güzel işlerle rahatsız etmeye devam edecek” dedi.

Başkan, Tokatlı hemşehrilerinden İBB’de Murat Kurum’a, Silivri’de Volkan Yılmaz’a güçlü bir destek istedi. Salonda bulunan yoğun kalabalık alkışlarla tezahüratlar yapması dikkat çekti.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014