SİLİVRİ SPOR’UN ANA SPONSORU DOĞU OTOMOTİV OLDU

: 31 Temmuz 2022 - 13:32 395 okunma
Silivri spor kulüp binasında düzenlenen törenle, Doğu Otomotiv ile Ana sponsorluk sözleşmesi imzalandı.

Silivri spor Kulübü Başkanı Akgün Duru ve yönetim kurulu üyeleri ile Doğu Otomotiv yönetim kurulu Başkanı Erkan Umuç ve Aile üyelerinin de hazır bulunduğu törende karşılıklı imzalar atıldı.

Törende Silivri spor Kulüp Başkanı Akgün Duru bir konuşma yaptı. Duru; Bugün burada toplanmamızın amacı, Silivri spor Kulübümüzün   2022-2023 yani muhtemelen Eylül 25’de başlayacak olan önümüzdeki sezonun Ana sponsorluk anlaşmasının yapmak.  Yaptığımız görüşmeler neticesinde, her zaman, her koşulda, geçmiş dönemde de Silivri spor Kulübünün maddi, manevi yanında olan, Doğu Otomotiv grubuyla önümüzdeki yılla ilgili anlaşmış bulunmaktayız .Bugün burada imzaları atacağız.

Siz değerli Basın mensuplarının katkılarıyla  kamuoyunla paylaşmış olacağız.

Kendilerine, Silivri spor  Kulübüne göstermiş oldukları nezaket, maddi ve manevi katkılardan dolayı Doğu otomotiv ailesine çok ama çok teşekkür ediyorum.

      MERKEZİ İŞLETMELERLE SPONSORLUK ANLAŞMASI YAPMA NİYETİNDEYİZ

Bunula berberde geçmiş dönemlerde de, Silivri Spor Kulübüne sponsorluk yapmış olan, tüm firmalara tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Biz bu yıl için şöyle düşündük. Silivri spor formasının üstünde, öyle firmalar, öyle firma isimleri olsun ki, o isimlerde herkes kendinden bir şey bulsun. Daha yerleşik ve daha merkezi işletmelerle sponsorluk anlaşmalarını yapma niyetindeyiz.

Buna Doğu otomotivle başladık. İnşallah  sırt, kol ve şort sponsorluklarını da böyle merkezi firmalarla yapmak niyetindeyiz dedi.

Doğu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Umuç  konuşmasında  ; 2022-2023 Futbol sezonu için Silivri sporumuz ve Doğu otomotiv firmamız ile yapacağımız Ana sponsorluk sözleşmemiz için bir aradayız.

                 SİLİVRİ SPOR’U 3.LİGDE GÖRMEK İSTİYORUZ

 Yapacağımız Ana sponsorluk  sözleşmesi için bir araya gelmiş bulunmaktayız. Bu anlaşmanın hem Doğu otomotive hem de, Silivri spora hayırlı olmasını diliyorum. Geçen yıl, herkesin Silivri sporun yanında olduğunu gördük. İnşallah bu sene destek artarak sürecektir. Silivri sporu hep berber, el birliği ile 3.Ligde görmek istiyoruz.

Osman Umuç konuşmasında; Silivri spor ile sözleşme yapmak, Silivri spor kulübünün yanında olmak bize gurur vericidir. Hepimiz buralıyız, Silivriliyiz.

Silivri spor Kulübüne tüm esnaf arkadaşlarımızın sahip çıkması gerekiyor. Silivri sporu ne kadar önemsediğimizi başkanımızda biliyor. Biz eskiden buyana Silivri sporun yanındayız, olmaya da devam edeceğiz dedi.

 

 


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014