TÜRAM LİSESİ OKULLAR ARASI FUTSAL TURNUVASINDA BİRİNCİ OLDU

: 30 Aralık 2022 - 16:08 265 okunma
Silivri Belediyesi, İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle Silivri Okullar Arası Futsal Turnuvası düzenlendi. Yıldız erkekler (ortaokul), genç kızlar (lise) ve genç erkekler (lise) kategorilerinde düzenlenen turnuvada Özel TÜRAM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, genç erkekler kategorisinde birinci oldu.

Silivri Belediyesi, İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle tüm yaşlarda sporun tabana yayılması ve gençleri spora teşvik etmek amacıyla Silivri Okullar Arası Futsal Turnuvası düzenlendi. Turnuvaya yıldız erkekler (ortaokul), genç kızlar (lise) ve genç erkekler (lise) kategorilerinde 86 takım katıldı. 43 çekişmeli mücadeleye sahne olan ve Alibey Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Silivri Okullar Arası Futsal Turnuvası’nda, Özel TÜRAM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, genç erkekler kategorisinde birinci oldu. Turnuvada dereceye giren takımlara kupa, sporculara ise madalya ödülü verildi.

FUTSAL TURNUVASI’NDA DERECEYE GİREN TAKIMLAR

Silivri Okullar Arası Futsal Turnuvası’nda dereceye giren takımlar şöyle:

Yıldız Erkekler Kategorisi

1) Ortaköy Sezin Öztaş Ortaokulu

2) 80. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu

3) Silivri Ortaokulu

Genç Kızlar Kategorisi

1) TOKİ Cumhuriyet Anadolu Lisesi

2) İbrahim Yirik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3) Şerife Baldöktü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Genç Erkekler Kategorisi

1) Özel TÜRAM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2) Selimpaşa Borsa İstanbul Anadolu Lisesi

3) Fuat Sezgin Fen Lisesi


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014