YENİ MAHALLE FUTBOL SAHASI SONA YAKLAŞTI

: 29 Nisan 2014 - 10:48 3013 okunma
Silivri Belediyesi 2014 yatırım programı kapsamında mahallelerde hız kazanan çalışmalar kapsamında Yeni Mahalle Spor Sahası da sona yaklaştı. 

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, her mahallede spor sahası projesini hayata geçiriyor. Geçtiğimiz dönemde ilçe geneline sayısız park ve meydan kazandıran Işıklar, 2014 yatırım programı çalışmalarına hız kazandırdı. Alipaşa Mahallesi Spor Sahası ile eş zamanlı olarak devam eden Yeni Mahalle Futbol Sahası çalışmaları da sona yaklaştı. Mahalle sakinlerinden gelen talep üzerine hayata geçirilen futbol sahası çalışmalarının, çevre düzenlemeleriyle birlikte bir ay içerisinde tamamlanması planlanıyor.

FUTBOL SAHASI DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA NELER YAPILIYOR?
Silivri Belediyesi 2014 yatırım programında Yeni Mahalle Gazi Sokak’ta başlatılan Futbol Sahası Düzenleme Çalışmaları kapsamında toplam 2500 metrekare alan üzerinde, 1600 metrekare sert zemin uygulaması gerçekleştirildi. 900 metrekare yeşil alan düzenlemesi yapılacak bölgede futbol sahası ve fitness aletleri yer alacak.

 


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014