Başkan Yılmaz seçim beyannamesini açıklıyor

: 23 Şubat 2024 - 01:16 118 okunma
Silivri Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, 24 Şubat 2024 Cumartesi günü seçim beyannamesini açıklıyor. Mega Saray Toplantı Salonunda düzenlenecek programda Cumhur İttifakı belediye meclis üyesi adaylarının tanıtımı da gerçekleştirilecek.

Silivri Belediyesinde göreve geldiği günden bugüne 7/24 mesai anlayışıyla Silivri’yi görülmemiş hizmetlerle buluşturan Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde seçim beyannamesini açıklıyor. Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, 24 Şubat 2024 Cumartesi günü saat 16.00’da önümüzdeki 5 yılda gerçekleştireceği hizmetler ve çalışmalarla ilgili detaylı bilgiler verecek. Başkan Volkan Yılmaz’ın projeleri, Mega Saray Toplantı Salonunda düzenlenecek “Yeni 100 Yılda Silivri’ye Yüz Akı Eserler” başlıklı toplantıyla kamuoyuna duyurulacak. Toplantı kapsamında ayrıca Cumhur İttifakı Silivri Belediye Meclis Üyesi Adaylarının tanıtımı da gerçekleştirilecek.

 

BAŞKAN YILMAZ’DAN TOPLANTIYA DAVET

Seçim beyannamesi takdim toplantısına tüm Silivrilileri davet eden Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Silivri’deki vatandaşlarımızın teveccühüyle 5 yıldır bu şehre hizmetkâr olduk. Darda, yolda ve zorda kalanın, dezavantajlı grupların, garibin, gurebanın, düşkünün ve yetimin her daim yanında olduk. Silivri’ye kazandırdığımız eserler ve hizmetlerle Silivri artık kabuğuna sığmayan ve herkesin gıptayla baktığı marka bir kent haline geldi. Hizmetlerimiz 2019 yılında Silivri’mize vaat ettiklerimizin katbekat üzerinde gerçekleşti. Önümüzdeki 5 yıl boyunca da Silivri’yi daha ileri götürmek için çalışmalarımıza hız kesmeden, 7/24 mesai anlayışıyla ve gündüz uyumadan gece yorulmadan devam edeceğiz. ‘Yeni 100 Yılda Silivri’ye Yüz Akı Eserler’ isimli seçim beyannamemizi takdim edeceğimiz ve belediye meclis üyesi adaylarımızı tanıtacağımız toplantımıza tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum” dedi.

 

CUMHUR İTTİFAKI BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BELLİ OLDU

Belediye meclis üyesi adaylarının listesi şu şekilde;

 

ASIL ÜYELİK

1– Celalettin Yazıcı

2– Sultan Aşkın

3– Abdullah Salim Çavdar

4– Gökalp Kalaycı

5– Semanur Kepenek

6– Murat Güler

7– Dorukhan Enes Kocabaş

8– Deniz Edis

9– Harun Çelik

10– Görkem Ercan

11– Mustafa Çolakoğlu

12– Tayfun Köroğlu

13– Latif Umuç

14– Oktay Kaya

15– Yeşim Çakır

16– Filiz Akgül

17– Serhat Gül

18– Zerrin Çimen

19– Aydın Yazıcıoğlu

20– Rafet Arslan

21– Saim Saykın

22– Mustafa Aslan

23– Derya Özcan

24– Sezer Aydemir

25– Özcan Öztürk

26– Suat Pir

27– Dilek Erdoğdu

28– Ender Arslan

 

KONTENJAN

1– Rıfat Kutlu

2– Tavil Ay

3– Şafak Arslan


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014