“Silivri için canla başla”

: 24 Şubat 2024 - 00:43 56 okunma
Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Kadın Kolları üyeleri, “ayırmadan, ayrışmadan Silivri için canla başla” diyerek çalışmalarını sürdürüyor.

MHP Silivri İlçe Kadın Kolları Üyeleri, mahalle mahalle gezerek Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum ve Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'a destek istiyor. MHP’li kadınlar, Kavaklı, Ortaköy, Büyükçavuşlu Mahallelerini ve Karayolları Lojmanlarını ziyaret ederek tek tek kapıları çaldı, hal hatır sordu.

5 yıl boyunca canla başla Silivri için gece gündüz demeden çalışan Belediye Başkanı Volkan Yılmaz adına ziyaretler yapan kadınlar, seçimler için destek istediler.

Başkan Yılmaz tarafından 5 yıl boyunca, mutlu ve güzel insanların yaşadığı Silivri’de sosyal belediyecilik ile devasa projeler hayata geçirildi. MHP’li kadınlarda kapı kapı gezerek, projeleri ve gelecek yatırımları anlatmaya devam ediyor.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014