SİLİVRİ AK PARTi VEFA İFTARINA YOĞUN KATILIM

: 7 Temmuz 2014 - 00:24 2980 okunma
AK Pari Silivri İlçe Başkanlığı 2014 yılı iftar programı dahilinde, İBB Müjdat Gürsu Spor Tesislerinde Vefa İftarı düzenlendi.

Vefa İftarına,  AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Tülay Kaynarca,İl Koordinatörü Ferhat Sakallı,Silivri AK Parti İlçe Yönetimi,Eski İlçe Başkanı Metin Karakaş,Eski Belediye Başkanı Hüseyin Turan,Eski Selimpaşa Belediye Başkanı Ahmet Yağçıoğlu,Meclis üyeleri,Gençlik kolları,Kadın kolları,Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Ercan Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri,Esnaf Odası Başkanı Nuray Koçer ve yönetim kurulu üyeleri,Şoförler Odası Başkanı Recep Akıncı ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

AK Parti Silivri  İlçe Başkanı Dilek Demiral yaptığı konuşmasında şunları söyledi. Silivri’mizin STK temsilcileri,İş Adamları ve teşkilatımızın kurulduğu günden bu tarihe kadar görev yapmış, tüm dava arkadaşlarım.Hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.Canı yürekten hepinize çok teşekkür ediyorum.Rabbim tuttuğumuz orucu  kabul eder inşallah,Dualarımız kabul olsun.

PAYLAŞ Kİ KARDEŞ OLASIN

Değerli dostlar biz sokak iftarlarımızı veriyoruz.Büyük şehir belediyemizin sokak iftarları,buradaki amaç paylaş ki kardeş olasın.Belki de biz birbirlerini tanımayan komşuları, bir araya belki de  getiriyoruz. Bu sofralarda tanışılıyor, hasbıhal ediliyor.Fakat bu günkü iftarın ayrı bir önemi var.Bütün teşkilatımız katıldı, adı vefa iftarı oldu.Vefa çok önemli hayatımızda, hepimiz belki gündelik hayatın içerisinde bir takım şeyleri kaçırıyoruz,görüşemiyor ve bir birimizi arayamıyoruz.Hepinizden hakkınızı helal etmenizi istiyorum.Kuruluşundan bu güne kadar görev yapan bütün arkadaşların çok önemli emekleri var bu teşkilata.Bu teşkilatın bu günlere gelmesinden dolayı, hepinizden Allah razı olsun.Ve biz iftarlarımızı açarken çok önemli zamanlar, Müslümanlar için dua ediyoruz.Çünkü Müslümanlar zor günler yaşıyor.Çok şükür bugün Ülkemizin geldiği refah düzeyi çok iyi ama, çevremizdeki komşularımızda akan, Müslüman kanları bizleri üzmekte.Ve bu dönem, bu süreç Mübarek  Ramazan ayı seçim sürecimizin de birlikte yürümesiyle bir anlamda kazanmış oldu.Bu seçim sürecini de birlikte götüreceğiz.

İLK DEFA HALKIMIZ CUMHURBAŞKANINI SEÇECEK

Ülkemiz, yine çok Demokratik bir süreci yaşayacak.İlk defa halkımız Cumhurbaşkanını seçecek.Bu tarih çok önemli.Ben inanıyorum, bundan sonraki nesillerde  çocuklarımız, torunlarımız, bu günleri buraya emek veren,bu davaya bu sürece emek veren bizleri de anacaklardır.Çok önemli bir sürecin içine girdik. Ben katkı sağlayan teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum. Hayırlı Ramazanlar diliyorum.Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin, inşallah.Teşekkür ediyorum. Sizleri Allah’a emanet ediyorum dedi. 

Ardından Slayt gösterisi  gerçekleştirildi. 


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014