ÖLÇER VE URGAN’DAN HEDİYE AYAKKABILAR

: 10 Haziran 2014 - 13:50 2252 okunma
Silivri’nin tanınmış Hayır sever İş Adamlarından Sefer Ölçer,Kıraç’ta Hammer jack ayakkabı fabrikası sahibi Mehmet Ali Urgan’ında katkılarıyla bu güne kadar ihtiyaç sahibi 300 çocuk ve aileyi sevindirdi.

Silivri Gümüşyaka’lı  hayır sever aileden  gelen,  İş adamı Sefer Ölçer ailesinin şuana kadar Gümüş yaka’da yaptırmış oldukları bir çok hayır işlerinin yanı sıra, ihtiyaç sahibi ailelere ve çocuklarının da ayakkabı  ihtiyaçlarını Kıraç’ ta fabrikası bulunan Hammer  jack  ayakkabı fabrikasının sahibi Mehmet Ali Urgan’ın da katkılarıyla, Sefer Ölçer dünde  50 çift ayakkabıyı ihtiyaç sahibi çocuk ve ailelere   dağıttı.
Ölçer; “ Peygamber Efendimiz çocukları sevindiriniz demiş. Onların mutluluğu bizim de mutlu olmamızı sağlıyor. Aslında hayır işleri gizli yapılması gerekir. Ben, fabrika sahibi arkadaşım ile beraber  diğer İş Adamlarının da,   ihtiyaç sahiplerine yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Bu vesile ile diğer İş adamlarına,  inşallah  örnek teşkil ederiz” dedi.   

 


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014