GERİ DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI

: 14 Ekim 2014 - 19:10 2541 okunma
Geri dönüşüm çalışmalarına hız kazandıran Silivri Belediyesi, atıkların düzenli toplanması için ilçe genelindeki cam kumbara sayısını arttırdı.

Silivri Belediyesi, ÇEVKO ve Özen Cam firması işbirliğiyle ilçedeki geri dönüşüm faaliyetlerine hız kazandırdı. İlçe genelindeki cam atıkların toplanması ile ilgili cam kumbara sayısını 88 âdete yükselten Silivri Belediyesi, düzenli aralıklarla bakımını ve boşaltma işlemini gerçekleştiriyor. Silivrilileri atıkların ayrışması konusunda hassas olmaya davet eden Silivri Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Birimi Sorumlusu İbrahim Sevim, cam toplama kumbarası ve geri dönüşüm kutusu taleplerinin, 444 20 47 numaralı İletişim Merkezi’nden veya http://www.silivri.bel.tr web adresi üzerinden İletişim Merkezi talep formlarıyla alındığını dile getirdi. 

 


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları Cemile Kayar'a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Trakya İncisi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir
loading_image
GÖSTERİLEN YORUMLAR (0)

© Trakya İncisi Tüm Hakları Saklıdır. 2014